Makro Makina | glassmakro.com

Makro | glassmakro.com

1986 yılında sınıf arkadaşı 4 genç tarafından kurulan Makro’nun ilk ürünü cam piyasası için Üçlü Cam Vantuzu’dur. Cam sektöründeki ihtiyaçları gözlemleyen gen. beyinler zamanla, camın üretiminden, kullanıma kadar her noktasında lazım olan el aletleri, sarf malzemeleri, makinalar, kontrol cihazları, ölçme aletleri gibi ürünleri ülkemize kazandırmışlardır. Tüm bu ürünlerin imalatı, ihracatı ve ithalatını yapabilen şirketimiz hali hazırda 6.500 adet ürün çeşidini stoklarında bulundurmaktadır. Ayrıca cam kapı aksesuarları konusunda deneyimli kadrsou ile imalat, ithalat ve ihracat yapmaktadır.

Dünyadaki en yeni teknolojileri ülkemize transfer etmek konusundaki hassasiyetimiz artarak devam etmektedir. Cam sektöründeki tüm yeni projelerde daha güzele, daha kolaya, daha kaliteye, daha kullanışlıya ulaşmak için Makro olarak tam kadro çalışmaktayız.

Sizlerin de desteğiyle yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Ürünlerimiz ile sadece ürünü alırken değil ürünü aldıktan sonra da sınırsız şekilde her türlü teknik destek verilmektedir.

Ürün stoklarımızdaki tüm ürünler yüksek kalitelidir. Şirket politikası gereği kalitesi düşük ürünler kesinlikle satmamaktayız.

Ürünlerimizin çoğu stoklarımızda mevcut olup, aynı gün kargoya verilmektedir. Özel üretim siparişler ise en kısa sürede teslim edilmek üzere özveriyle hazırlanmaktadır.

Alanında uzman ve tecrübeli kadro ile tüm sorunlarınıza çözüm üretmek için Makro olarak var olan gücümüzle çalışmaktayız.

33 yıllık geçmişinde 10.000’den fazla mutlu müşteri ile ticari ilişki kurulmuştur.

Tek Tuşla Bizi Arayın
X