Penloc GTI Yapıştırıcı Nasıl Kullanılır? Penloc GTI Fiyatı

PENLOC GTI KULLANIM TALİMATI

Penloc GTI muhteviyatı akrilik esaslı yapıştırıcıdır. Ürün kullanılmaya hazır hale getirmek için şapka şeklinde uç kısmanda bulunan iki pimli kapak üzerinde bulunan setuskur kanalı, ürünün üzerinde bulunan setuskura denk getirilerek kuvvetlice bastırarak deliklerin açılması sağlanmalıdır. Eğer delikler bu darbe ile açılmaz ise ince bir cam çivisi yardımı ile delikler genişletilebilir. Delinmiş ürünü itici pistonlar altta kalmak kaydı ile düz bir zemine dik pozisyonda koyunuz. Ortalama 90-120 sn. bekleyin. Böylelikle ürünün içerisinde bulunan hava kabarcığı uçlara yakın bölüme gelecektir. Daha sonra yine dik pozisyonda alttan pistona elinizle yavaşça baskı uygulayınız. Her iki uçtan devamlı ürün gelene kadar havasını çıkartmaya devam ediniz. Her iki kanaldan devamlı olarak malzeme geldiğinde ürün kullanıma hazırdır. Uçlardan çıkan ürünü temiz bir bez vasıtası ile siliniz ve kapağını tekrar kapatınız.

 Penloc GTI  Uygulama:

Yapıştırılacak yüzey uçucu bir alkol vasıtası ile iyice temizlenmelidir. Yapıştırılacak yüzeye ürün bir miktar zerkedildikten sonra ince bir karıştırıcı ile iyice karıştırılmalıdır. Karıştırma süresi 30 saniyeyi geçmemelidir. Tek tarafa sürmek yeterli olacaktır. Yapışacak yüzeyler birbirleri üzerine kuvvetlice bastırmalı ve bu durumda 6-10 dakika beklemelidir. Daha sonra kurumaya terk edilebilir. Gerçek yüke dayanımı 24 saat sonra oluşacaktır. Ürünün kapağı tekrar yerine takılarak rafa kaldırılabilir. 12 ay boyunca iki ürün birbirine karışmadıkça kürlenme olmayacağından ürün kullanıma hazır olarak bekleyebilir.

Ürün Penloc GTI 10 gr ve Penloc GTI 50 gr olarak iki farklı ambalajda satılmaktadır. Penloc GTI 50 gramı kullanabilmek için Penloc GTI yapıştırıcı tabancası ihtiyacı vardır.

10 Gram yapıştırıcı ile 30 mm çapında ortalama 50 adet flanş yapıştırabilirsiniz. Camı metale yapıştırmak, camı cama yapıştırmak, metali metala yapıştırmak için kusursuz bir seçenektir.Yapıştığında şeffaf bir renk almaktadır. Tam kürlenme tamamlandığında camı kırmadan metalden ayıramazsınız.

Daha hızlı yapıştırma seçenekleri için uv yapıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.Ürünleri www.glassmakro.com adresinden online olarak kredi kartı, kapıda ödeme ve banka havalesi gibi ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Penloc Gti fiyat için detayları sayfamızda bulabilirsiniz. Tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Tüm sorularınız, önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazı glassmakro.com tarafından yazılmıştır. İzin almadan başka ortamlarda yayınlanması yasaktır.

 

 

“Penloc GTI Yapıştırıcı Nasıl Kullanılır? Penloc GTI Fiyatı” için 2 cevap

  1. Penloc gti ürünü hakkındaki açıklamalarınız için teşekkürler. Bu ürün ile yapılan cam yapıştırmaları kaç dereceye kadar dayanıklıdır? Bu konuda da bilgi verebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir