CAM KAPI HİDROLİĞİ

CAM KAPI HİDROLİĞİ

Cam Kapı Hidroliği Türkiye’de yeni kullanılan bir üründür. Cam kapılar günümüzün en çok kullanılan mimari çözümleri arasında yer almaktadır. Etrafınıza baktığınız zaman çoğu yerin giriş kapısının cam kapı ile yapıldığını görebilirsiniz. Cam kapının çalışması için belirli bir mekanizmaya ihtiyaç vardır. Bu konu kolay gibi gözükse de aslında uzmanlık isteyen bir konudur. Cam kapının cam kalınlığı, deliklerin çapı, rodajı, temperi kesinlikle bu konudaki uzmanlar tarafından yapılmalı ya da bu kişilerden danışmanlık alınmalıdır.

Yıllardır kullanılan cam kapı pompası, cam kapı hidroliği, cam kapı aksesuarları olarak adlandırılan ürünler için yere çukur açma işlemi uygulanmak zorunda kalınıyor. Yaklaşık 1 saat bir iş kaybı, fazladan işçi gücü ve ekstra maliyet çıkmaktadır. Bir cam kapının montajı en az  1 saatiniz alabilmektedir. Ve örneğin iç mekanda çalışma yapılacaksa çok fazla toz çıkmaktadır. Ve gereksiz bir kirlilik oluşmaktadır.

Cam Kapı Hidroliği
Cam Kapı Hidroliği

Cam Kapı Hidroliği Nasıl Çalışır?

Türkiye’ye yeni getirdiğimi cam kapı sistemi ile bu yukarıda yazılan tüm olumsuzlukları rafa kaldırabilirsiniz. Yeni cam kapı hidroliğimiz eski sistem kapı pompalarının çalışma sisteminin aynısıdır. Hidrolik çalışma prensibi vardır. Yavaş yavaş kapanır, 90 derecede tutar kendini, içe ve dışa açılabilir.

Hem üst tarafı cam olan yani cam detaylı cam kapılarda hem de üst tarafı cam olmayan yani standart detaylı cam kapılara uygundur.

Cam kapının üst tarafında diğer tüm standart eski sistem cam kapı pompalarında kullanılan yerli üst menteşeler ve rulman yatakları kullanılmaktadır.

Yeni Cam Kapı Hidroliğin camdaki oyuk kısmı standartlara göre farklıdır, ancak özel yapısından dolayı camı işleme kısmı çok daha kolaydır.

Modern dekorasyonun en önemli parçalarından biri de cam kapılardır. Cam kapılar, bulunduğunuz her ortamın seçkin ve şık görünmesini sağlar. Özenle yaptırdığınız cam kapılarınızın aksesuarlarına zarar gelmesi durumunda ise bu güzel görüntü bozulacaktır. Bu nedenle cam kapılarınızın aksesuarlarını, güvenilir bir markadan temiz etmeniz gerekir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek adres ise www.glassmakro.com’dur.

Cam Kapı Aksesuarları Almak

Site üzerinden cam kapı aksesuarları satın alabilmek için karşınıza çıkan anasayfanın sol kısmındaki kategoriler bölümüne gelmeniz gerekir. Buradan aradığınız ürünün olduğu bölüme tıklayıp, kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

Site üzerinde cam kapı aksesuarları için oldukça seçkin markaların ürünleri sunulur. Bu markalar; Manet, Kale ve Pivon gibi markalardır. Size üzerinde yer alan aksesuarların fiyatları ise çeşidine ve modeline göre değişmekle birlikte ortalama olarak 26 tl ile 526 tl arasındadır.

Site üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde pek ok avantaj ile karşılaşırsınız. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Satın alacağınız tüm ürünler yüksek kalitededir.
  • Ürünlerle ilgili 7/24 destek alma imkanınız bulunur.
  • Satın aldığınız ürünler aynı gün içinde kargoya verilir.
  • Aldığınız ürünü 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Benzeri ürünler için cam kapı aksesuarları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

“CAM KAPI HİDROLİĞİ” için 2 cevap

  1. Bu menteşe sistemi ve buna uygun 90 lık cam kapı için fiyat verebilir misiniz ben camcıyım bu sistemi devamlı kullanmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir