Cam Kontrol ve Ölçme Aletleri

Bohle Kalay Ölçer

Bohle Kalay Ölçer

3.320,52TL

Alman kalitesi ile kendini dünya çapında ispatlamış Bohle'nin kalay ölçeri. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir şekilde camın kalaylı tarafını tespit edebilirsiniz.  Üstün Led teknolojisi doğru so..

BOHLE LOW-E DEDEKTÖR

826,00TL

BOHLE LOW-E DEDEKTÖR - BO6164805 - Cam Kontrol ve Ölçme Aletleri..

Glass Buddy

12.248,40TL

Tekli cam ya da lamine izolasyon camları için cam kalınlığı levhanın yapısı, katmanları, PVB (özel şeffaf bağlayıcı)  fosyosu ve bunların durumlarına ilişkin bilgiler verir. Verileri PC'de okuma..

Kalay Ölçer - Kalaylı Yüzey Tespit Cihazı

Kalay Ölçer - Kalaylı Yüzey Tespit Cihazı

1.008,90TL

Camın imalatında hangi yüzeyiyin kalay (tin) ile kaplı olduğunu ölçer. Kalaylı yüzeylerde kullanılan boyalar ve fırınlama işlemleri sonrası renkler daha soluk (soft) mat oluşur. Bu nedenle ısıl ..

Merlin Lazer Cam Kalınlık Dedektörü

3.162,40TL

Çok katmanlı izole kalınlığını ve cam levha aralarını ölçer. Ayrıca cam levhalar arasındaki PVB folyolarını ve döküm  reçineleri bildirir.Hassas işlenmiş plastik maddeden yapılma, çok hassas ele..

Temper Test Cihazı  | Cam Stress Ölçer

Temper Test Cihazı | Cam Stress Ölçer

1.253,16TL

Isıl işlem görmüş veya sertleştirilmiş camların yüzeylerinde ya da kenarlarında oluşan stresslerin tespit edilmesine yarayan bir gözlem cihazıdır.  Rakamsal ifadeler yoktur. Görsel efekt söz k..

TGI Merlin Temperli Cam Dedektörü

1.810,12TL

MERLIN TGI cihazını cam yüzeyine dayayarak camın sertleştirilmiş olup olmadığını anlamak içindir.  MERLIN TGI cihazını göz hizasında cam yüzeyine yatırınız, gösterge ışığı düğmesine basarak akti..

Temper Test Punch'ı

141,60TL

Temperli camları kırmak için kullanılmaktadır. ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)